קולקציית שעוני מייקל קורס 2019

מייקל קורס הוא מעצב אופנה אמריקאי שמזוהה בעיקר עם קולקציות שעונים לגברים ולנשים. אם למשל בוחנים לעומק את קולקציית שעוני מייקל קורסשעוני מייקל קורס 2019, מגלים כמה מאפיינים בולטים שחוזרים על עצמם אצל שני המינים. היכרות עם המאפיינים הללו יכולה לסייע למי שמתלבט בין סוגים שונים של שעונים והיא גם מבטיחה תמורה מלאה להשקעה הכספית.

את ההבדלים בין קולקציית שעוני מייקל קורס 2019 לבין קולקציות שעונים אחרות אפשר לבדוק לפי המפרט הטכני. המפרט מגלה למשל איזה שעון עמיד למים, מאיזה חומר מיוצר גוף השעון ואיזה מנגנון יש בתוכו. אם מעוניינים בכך, ניתן גם להשוות בין השעונים בקולקציה החדשה לפי סוג הזכוכית וכמובן לפי הצבע.

מה מיוחד בקולקציה החדשה?

קודם כל, בקולקציה החדשה של שעוני מייקל קורס יש דגש על שימוש בחומרי גלם איכותיים, עמידים וידידותיים לסביבה. אמנם לא תמיד בדגמי מייקל קורס שעונים ידידותיים לסביבה גם מקבלים ביטוי חיצוני לזה, אך עבור חלק מהלקוחות וקהל היעד מדובר בתכונה מאוד חשובה. במקרים כאלה, שעון של מייקל קורס הוא לא רק אקסקלוסיבי ומעוצב – אלא גם מודרני וחדשני.

שנית, שעוני מייקל קורס לנשים וגם שעוני מייקל קורס לגברים הופכים בשנת 2019 לחלק בלתי נפרד מקופסת התכשיטים. בקולקציה החדשה מייקל קורס כבר לא מסתפק בשעונים פונקציונאליים ועמידים, אלא מעצב אותם בצורה שמאפשרת להשתמש בהם כדי לשדר אמירה אופנתית. זהו חידוש מרענן שחל על כל הדגמים של שעוני מייקל קורס ומעניין לראות כיצד הוא יתפתח בשנים הבאות.

שעון של מייקל קורס לחובבי ספורט-אלגנט

על אף ההבדלים בין שעוני מייקל קורס בכל קולקציה, יש גם מאפיינים דומים שמלווים אותם כמה שנים ברצף. המאפיין הכי בולט שדרכו ניתן לזהות שעון של מייקל קורס לעומת שעון של מעצב אופנה אחר הוא כמובן הדגש על סגנון ספורט-אלגנט: מייקל קורס מאז ומעולם התמחה בעיצוב בגדים ספורטיביים, אך נדמה שאביזרי האופנה השונים ובראשם השעונים והתכשיטים הם אלו שמעניקים את החותמת הסופית להתמחות שלו.מייקל קורס שעונים

במילים אחרות, שעוני מייקל קורס 2019 מתאימים לחובבי ספורט-אלגנט שרוצים להשתמש באותו תכשיט גם בעבודה וגם באירועים מיוחדים. זה אומר שיש שעונים בעיצוב דומה לגברים ולנשים, מגוון רחב של צבעים ודגמים וגם תכונות שניתן לזהות מרחוק אפילו בלי להיות מומחה לאופנה. היות והסגנון של ספורט-אלגנט גם רלוונטי לגברים ונשים בגילאים שונים, הקולקציה של 2019 צפויה להצליח לא פחות מקולקציות קודמות.

לסיכום, שעון של מייקל קורס הוא בדיוק מה שגברים ונשים צריכים כדי להתכתב עם סגנון האופנה של 2019. בקולקציה הזו מייקל קורס ממשיך להוכיח את ההתמחות שלו בעיצוב תכשיטי ספורט-אלגנט והפעם הוא גם שם דגש על חומרי גלם איכותיים וידידותיים לסביבה ועל מראה קלאסי ונוח.

לצפייה בעוד מגוון ענק של קולקציית שעוני מייקל קורס לחץ כאן