כיצד לבחור נכון שעון יד לאשה?שעוני נשים

נשים רואות בשעון הרבה יותר מאשר תכשיט. מבחינתן של נשים בגילאים שונים, השעון הוא גם פריט פונקציונלי שבו אפשר להיעזר על מנת לשנות את המראה החיצוני ואפילו להגביר את תחושת הביטחון. במקום להחליף את התלבושת או התסרוקת, נשים יכולות לענוד כל כמה ימים שעון אחר וכמובן להתאים אותו לסוג האירוע שאליו הן הולכות.

השאלה המתבקשת היא כיצד לבחור נכון שעון יד לאשה בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב. קודם כל, צריך לבדוק את המאפיינים של שעוני נשים לעומת שעוני גברים. בכל אחת מהקטגוריות הללו, ההבדלים באים לידי ביטוי במחיר, בעיצוב ובחומרי הגלם שבהם משתמשים. ברוב שעוני הנשים למשל הדגש הוא על יהלומים ופנינים, בעוד בשעוני גברים מסתפקים בזכוכית מחוסמת ועיטורים דקורטיביים.

השוואה בין שעונים לאישה 

את ההשוואה הטכנית בין שעונים לאישה אפשר לבצע באמצעות מידע מאתרי אינטרנט ורשתות חברתיות. אם רוצים לראות הבדלים בין שעוני יוקרה לנשים, ניתן גם להתרשם מהקטלוג של החברות הגדולות וליצור קשר עם אנשי המקצוע. יש כיום המון אנשי מקצוע שממליצים על שעונים בהתאמה אישית לכל אישה ועל תכשיטים שיכולים להשלים את המראה הכללי.

השוואה בין שעונים לאישה מתבצעת לפי מסגרת התקציב של הלקוחות. ככל שמקדימים להגדיר את מסגרת התקציב, כך עולה הסיכוי לחיסכון בזמן ובהוצאות. מהבחינה הזו, הגדרת התקציב היא כלי שמאפשר לפלח בין סוגי השעונים ולהתמקד רק בדגמים הרלוונטיים. חוץ מזה, הגדרה של מסגרת תקציב מסוימת לא אמורה לבוא על חשבון איכות השעון, העיצוב והעמידות שלו.

מי מייצר שעון יד לאישה?

את היתרונות של שעונים מעוצבים לנשים ניתן לראות גם בסקירה קצרה של הקטלוגים הנבחרים. אלו בדרך כלל שעונים שמושכים שעונים לאשההמון תשומת לב, משדרים יוקרה ומעבירים מסר של אקסקלוסיביות. לעומת זאת, שעונים רגילים לנשים ממלאים רק תפקיד בסיסי ומציגים את השעה והתאריך בלבד. כתוצאה מכך, נשים מעדיפות להשתמש בשעונים רגילים כאשר הן הולכות לעבודה או יוצאות לאימון גופני – ובשעונים מעוצבים כאשר הן מוזמנות לפגישות חשובות או לאירועים משפחתיים ועסקיים.

אחת הדרכים למצוא שעוני מותג לנשים היא לבדוק מי מייצר אותן. עצם העובדה ששעון מסוים מיוצר על ידי מותג גדול וחברה מוכרת, חוסכת עבור נשים המון מאמץ והוצאות. הסיבה לכך היא שמותגים גדולים משקיעים במוניטין שלהם והם בוחרים את חומרי הגלם הטובים ביותר גם עבור השעונים. כאשר אישה רוכשת שעון שמיוצר על ידי חברה גדולה ומותג אמין, היא יכולה להיות בטוחה שמדובר בעסקה מוצלחת.

לסיכום, הדרך הנכונה לבחור שעון יד לאישה היא להגדיר סדר עדיפויות ולבצע השוואה לפי פרמטרים אובייקטיביים. אם משתמשים בשיטות השונות ביחד, מגלים שאת השעון המושלם של המותגים הגדולים ניתן להשיג גם בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב.

 

ראו גם קולקציית שעוני מייקל קורס לנשים לחץ כאן