כיצד לבחור נכון שעון יד לגבר?שעוני גברים

קולקציה רחבה של שעונים לגבר מאפשרת התאמה אישית שלהם. בשלב הראשון, מה שכדאי לעשות הוא להשוות בין שעוני יוקרה לגבר לפי המחיר. השוואת מחירים מאפשרת לדעת באיזה שעונים להתמקד ועל מה לוותר. אם לא יודעים מה המחיר של שעון מסוים לעומת שעון אחר, ניתן להיעזר במידע שיש באתרי אינטרנט וברשתות החברתיות. חוץ מזה, אפשר כל הזמן לעקוב אחר מחירי השעונים כפי שמופיעים בחנויות ובאולמות התצוגה.

בשלב השני, ניתן להשוות בין שעוני יוקרה לגבר לפי המותג והיצרן. למותג וליצרן יש השפעה על המחיר של השעון, אך הוא גם קובע את הנראות של הדגם ואת חומרי הגלם שבהם משתמשים כדי לייצר אותו. אם למשל מכירים מותג מסוים ומעדיפים להתמקד רק בו, ניתן לסנן מלכתחילה את כל השעונים שמיוצרים על ידי חברות אחרות.

פרמטרים להשוואה בין שעוני גברים

השוואה בין שעוני גברים מתבצעת לפי מפרט טכני ומחירים. ההבדל הבסיסי בא לידי ביטוי למשל במנגנון ההפעלה של השעון ובדגמים שעובדים עם סוללה רגילה לעומת מנגנון אוטומטי, או בסוג הזכוכית שמגנה על החלק העליון של השעון. בכל מקרה, שעון יד לגבר צריך להיות גם עמיד וגם אסתטי ולכן שווה להשקיע זמן בהשוואה בין המחירים והדגמים.

שעון איכותי יכול להחזיק מעמד זמן רב ואת הבחירה שלו צריך לבסס גם על שיקולי אופנה, עיצוב ומראה. כאן נכנסים לתמונה ההבדלים בין שעונים מעוצבים לבין שעונים רגילים וגם פערי מחירים של עשרות אחוזים. אם רוצים למצוא שעונים מעוצבים שהם גם איכותיים, כדאי לקבל עליהם המלצות ולקרוא חוות דעת באתרי אינטרנט.

המלצה אובייקטיבית נותנת אינדיקציה טובה לאיכות של השעון וליכולת שלו לעמוד בפני שחיקה, בלאי ונזקים. אם למשל גברים מתכוונים להשתמש בשעון על בסיס יום יומי ולבצע איתו עבודת כפיים, עליהם להתמקד בדגם שיהיה חזק ואיכותי. במקרים אחרים של עבודה משרדית, ניתן להתפשר על החוזק של הזכוכית לטובת העיצוב והמחיר של השעון.

מה מאפיין שעונים של מותגים?שעוני יוקרה לגבר

בהשוואה בין שעונים מותגים מקבלים המון תשומת לב. מצד אחד, כל גבר רוצה לענוד שעון ממותג שמזוהה עם חברה גדולה ויוקרתית. מצד שני, פערי המחירים בין המותגים לא תמיד שווים את ההשקעה. לכן הפתרון הוא לבחון כל מקרה לגופו ולא לבחור בשעון מסוים רק כי הוא מיוצר על ידי מותג גדול ומוכר. במילים אחרות, חשוב יותר שהשעון יהיה מעוצב ואיכותי מאושר ממותג והכי טוב לשלב בין היתרונות בלי לחרוג מהתקציב.

בסופו של דבר, בחירת שעון יד לגבר היא פונקציה של טעם אישי. על טעם וריח אין מה להתווכח, אז צריך להגדיר את מסגרת התקציב ולסנן בין הדגמים. לאחר מכן ניתן להתמקד רק בשעונים המתאימים ולחסוך בהוצאות מיותרות.

 

לצפייה בעוד מגוון ענק של קולקציית שעוני יוקרה לגבר לחץ כאן