קולקציית שעוני אמפוריו ארמני 2019

הקולקציה של שעוני אמפוריו ארמני ל-2019 מושכת המון תשומת לב מצד גברים ונשים בטווח רחב של גילאים. קודם כל, זהו אחד שעון ארמני לגברמבתי האופנה המפורסמים בעולם ולכן כל קולקציה חדשה שלו נוטה להציג חידושים מרעננים ומעניינים.

שנית, בעזרת קולקציית שעוני אמפוריו ארמני 2019 ניתן לזהות את המגמה שאליו הולך ענף האופנה כולו ולהקדים אותה. במילים אחרות, ארמני 2019 היא דוגמא נהדרת לאופן שבו שעונים יוצאים מקופסת התכשיטים ועולים למרכז הבמה.

המאפיינים של ארמני 2019

יש כמה דברים שמאוד מאפיינים את קולקציית שעוני אמפוריו ארמני 2019 ושווה לשים לב אליהם. ראשית, ניתן לראות שגם השעונים לגברים וגם השעונים לנשים מעוצבים על טהרת הצבעים הסולידיים של שחור, לבן ואפור. אם בשנות ה-90 למשל העדיפו המעצבים של אמפוריו ארמני ללכת על גוונים עזים, הרי שב-2019 הם חוזרים למקורות.

מלבד הצבעים, ארמני 2019 היא קולקציה שבה גם שעונים לגברים וגם שעון לנשים מפסיקים להיות יקרים. בקולקציה החדשה אפשר להשיג גם את השעונים החדשים והמתקדמים ביותר במחירים שווים לכל כיס. אם באותה הזדמנות גם מביאים בחשבון את העמידות של השעונים ואת העובדה שמדובר על תכשיט אקסקלוסיבי לכל דבר ועניין, מבינים למה שווה להשקיע בהם.

איך בוחרים שעון ארמני לגבר או שעון לנשים?

בקולקציית 2019 אפשר לבחור שעון ארמני לגבר לפי העדפה אישית. בגלל שעל טעם וריח קשה להתווכח, מה שצריך לעשות זה לבדוק את המפרט הטכני והאובייקטיבי של השעון. דרך המפרט שמפורסם בקולקציית 2019 ניתן למשל לראות שיש דגמים עמידים במים עד 100 מטר, דגמים שבהם גוף השעון הוא מתכת ודגמים לגברים בקוטר של 32 מ"מ ומעלה.

מנגד, בקולקציית 2019 יש גם תכונות שמשותפות לשעוני יד של גברים ונשים. התכונה הכי בולטת בהקשר הזה היא מנגנון קוורץ אמין שמאפשר להשתמש בשעון לאורך זמן וללא צורך בהחלפת סוללות. כמו כן, את הקולקציה החדשה ניתן לזהות לפי זכוכית מסוג ארמני שעוניםמינרל וגם בדגמים שבהם הגוונים השחור והלבן מוחלפים בצבעים כגון כסף וזהב.

היתרונות של שעון ארמני

שעון יד ארמני לגבר הוא בדיוק מה שצריך לחפש כדי להפוך את התכשיטים לחלק מתחום האופנה של 2019. אחרי שבית האופנה האיטלקי הצליח לעשות זאת גם בשנים קודמות, המעצבים מאחורי הקלעים ממשיכים את המגמה עם דגמים מובילים של שעונים לגבר ארמני ועם קולקציית שעוני אמפוריו ארמני שאין לבתי אופנה אחרים.

לסיכום, קולקציית ארמני 2019 מוכיחה שוב את היתרונות של רכישת שעון מבית אופנה מוכר וגדול. גם נשים וגם גברים יכולים להתרשם מהקולקציה החדשה כדי למצוא את השעון שמתאים להם ועל מנת להשוות בין הדגמים. לבסוף, כל שנותר הוא להשלים את המראה עם תכשיט ראוי ועם תלבושת מעוצבת ואיכותית.

 

לצפייה בעוד מגוון ענק של שעוני יד אמפוריו ארמני לגבר ולאשה לחץ כאן