לאורך כל השנים שעון שימש לא רק כאמצעי להתעדכנות בשעה אלא גם כקישוט, תכשיט ממש וכסמל סטטוס. שעוני כיס למשל היו בעיקר לגברים אמידים שיכלו להרשות לעצמם לקנות את השעון. גם היום, במיוחד כשלכל אחד מאיתנו יש את הנייד המשמש גם כשעון בעת הצורך, השעון הוא תוספת אלגנטית, ולכן ליוקרה ולעיצוב שלו יש משמעות. שעון מהווה חלק ממי שאנחנו ואיך שאנחנו בוחרים להציג את עצמנו. כמו כל אלמנט חיצוני בנו, גם לשעון יש חלק מהרושם הראשוני שנעשה. שעוני זהב מעוצבים, לדוגמה, נותנים לנו כמה נקודות זכות ברושם הראשוני שניצור.שעוני זהב

להגיע לראיון עבודה עם שעון זהב

אחד המקומות או המצבים בהם אנחנו רוצים לעשות רושם ראשוני חיובי הוא ראיון עבודה. שעון זהב אלגנטי בהחלט יוסיף לרושם הראשוני, במיוחד אם מדובר על  ראיון עבודה בתחום העיצוב, אופנה, תקשורת אך גם תחומים נוספים. בין אם זה שעון זהב לגבר או שעון זהב לנשים, הוא ייצור עניין מהצד השני. כמובן שהוא לא מהווה גורם .יחיד לחוות עלינו דעה, אך הוא בהחלט יעורר סקרנות רבה יותר להכיר אותנו ולדעת מי אנחנו. צבע הזהב הוא צבע בולט, וזהב מעיד על כך שאנחנו מעריכים איכות ללא פשרות- ללא ספק תכונה שיש לה יתרון רב בתור עובדים.

להשיק מוצר חדש  עם שעון זהב

החברה שלכם עומדת להשיק מוצר חדש? אתם עומדים להציג את המוצר למאות אנשים העומדים להגיע לאירוע? אין ספק שאתם צריכים להיות במיטבכם. הדבר לא אומר להגיע בהופעה מצועצעת ומוגזמת, כי כך תיצרו רושם של בלגן ומאמץ מוגזם.
שעוני זהב יוקרתיים מהווים עבורכם את הדבר האחד והמשמעותי שייצור את הרושם הנכון. שעון הזהב מהווה עבורכם עוגן. כך, גם בהופעה שאינה מתאמצת מדי ומשדרת פשטות וטבעיות, שעון הזהב מעביר את המסר של יציבות ואיכות, מסר שאתם בהחלט רוצים לשדר לגבי המוצר הספציפי ולגבי החברה שלכם באופן כללי.

שעוני זהב במבצע לגבר ולאישה

שעון זהב- לא רק לקריירה ועסקים

שעון זהב יכול ללוות אתכם בנאמנות לא רק בחיי עבודה ועסקים אלא גם בחיים האישיים שלכם. אתם עומדים לצאת לדייט? רוצים גם כאן לשדר ביטחון עצמי ומראה האסתטי והאלגנטי? שעונים בצבע זהב מייד מושכים את העין ויוצרים סקרנות לא רק בראיון עבודה אלא גם אצל השותף או השותפה שלכם לדייט. גם כאן, שעון זהב מהווה עוגן, כך שאין צורך להוסיף לו עוד תכשיטים בכמות מוגזמת, לבוש מעונב או אלמנטים אחרים המשדרים יוקרה. שעון מזהב הוא יוקרתי בדיוק במידה הנכונה.

שעון מזהב מבלי לקרוע את הכיס

אם שעון זהב נשמע לכם מותרות או דבר שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם, היום ניתן להזמין שעון זהב לגבר מקורי של אחד המותגים הנחשבים מבלי לשבור חסכונות… אנחנו ב- Julian Watches מציעים לכם שעוני זהב לגברים ולנשים במגוון עיצובים עם אחריות לשנתיים ומשלוח עד אליכם.